gnrp16.png

Projekt "4 KROKI II" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Praca - pracownik restauracji McDonald's - Kalisz/Łódź PDF Drukuj Email
Czwartek, 20 Wrzesień 2012 08:00

Oferta pracy w restauracji McDonalds

Miejsca pracy:
Restauracja  McDONALD'S
Łódź, ul. Mickiewicza 5 (przy hotelu Qubus)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pracownik restauracji w obszarze kuchni: produkcja kanapek i produktów
McDonald's według standardów firmy, praca przy obsłudze takich urządzeń
gastronomicznych, jak tostery, grille, frytkownice.

SZKOLENIE:
Zapewniamy szkolenie na każdym stanowisku pracy z instruktorem; praca ramię
w ramię do momentu całkowitego wyszkolenia i możliwości samodzielnej
obsługi stanowiska.

WYMAGANIA:
Książeczka zdrowia z badaniem na nosicielstwo (wykonane w Sanepidzie). Wiek od 18.

ZAPEWNIAMY:
- Praca w miłej i przyjemnej atmosferze
- Umowa o pracę (niepełny etat), pierwsza umowa na okres próbny
podpisywana jest na 3 miesiące.
- Pełne świadczenia socjalne, zgodne z Kodeksem Pracy
- Strój firmowy McDonald's

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poszukujemy również chętnych do pracy w naszej restauracji w Kaliszu,
ul. Wojska Polskiego 120

Osoba do kontaktu : Adam Kaliński (kierownik)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (telefon/sms/email) z pośredniczką pracy:
Magdalena Grabowska
tel./sms: 535 545 901

Przyciemnj tlo