gnrp16.png

Projekt "4 KROKI II" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Praca - analityk pożyczkowy MSP - Kraków PDF Drukuj Email
Wtorek, 02 Październik 2012 09:33

zakres obowiązków:
Nadzór nad kompletnością dokumentów niezbędnych do podjęcia decyzji pożyczkowej
Przygotowanie danych do analizy wniosku pożyczkowego na podstawie dokumentów firmowych Klienta
Analiza danych z wniosku pożyczkowego i dokumentów finansowych firmy
Klienta oraz biznesplanu i przygotowanie rekomendacji dla decyzji o przyznaniu pożyczki
Przygotowanie dokumentów niezbędnych do podpisania umowy pożyczkowej
Monitoring i analiza wskaźników dotyczących ryzyka pożyczkowego i portfela pożyczkowego
wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, bankowość i finanse)
Doświadczenie w pracy przy ocenie kondycji finansowej (minimum 1 rok)
Znajomość zasad funkcjonowania firm z sektora MSP w Polsce
Wiedza w zakresie analizy ekonomiczno - finansowej oraz uregulowań prawnych
dotyczących podmiotów gospodarczych MSP;
Rozwinięte umiejętności analityczne
Umiejętność argumentowania własnego stanowiska i podejmowania decyzji
Znajomość oferty finansowej i kredytowej dla sektora MSP na rynku polskim
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Prawo jazdy kategorii B
firma oferuje:
Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym
Szkolenia zawodowe
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (telefon/sms/email) z pośredniczką pracy:
Barbara Kocot-Kołodziej
tel./sms: 535 545 903

Przyciemnj tlo