Poszukuje osoby na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Firma BROWIN - lider w dziedzinie przetwórstwa domowego,

urządzeń pomiarowych i akcesoriów ogrodniczych.

Zadania:

  • Pomoc w obsłudze maszyn i innych urządzeń,
  • Pomoc w przygotowaniu maszyn do pracy (np. sprawdzenie ustawień maszyny)
  • Kontrola stanu maszyn i urządzeń,

Oczekiwania:

  • Umiejętności techniczne,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach,
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany (pierwsza zmiana 06:00 – 14:00; druga zmiana 14:00 – 22:00).

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatków (ubezpieczenie grupowe, karnety sportowe, opieka medyczna),
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy : BROWIN., 93-373 Łódź, ul. Pryncypalna 129/141

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt (sms) z pośredniczką pracy

Magdaleną Grabowską 787 221 842

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Więcej informacji na temat firmy : www.browin.pl

Harcerstwo kształci